1928 Yılında İstanbul Eminönü'nde Abbas bey tarafından kurulan şirketimiz, toptan çuval, jüt, ip, halat ve çeşitli ithalat ihracat işleriyle uğraşan bir aile şirketi özelliği taşıyarak 2009 yılına kadar ticari faaliyetine devam etmiştir. Talihsiz bir olay sonucu çıkan yangın ile eski yerinden ayrılmış ve çağın gereksinimlerine ayak uyduracak yeni bir oluşumla ve 3. nesil yönetim kadrosu ile ticaret hayatına ARSLAN GURUP ENDÜSTRİ MAMULLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adı altında ithalat-ihracat ve taahhüt işleriyle devam etmektedir.

  MİSYONUMUZ

  Ulusal ve uluslararası çerçevede, kaliteli hizmet ve ürün odaklı çözümler geliştirip sunarak müşterilerimize artı değerler yaratmak , çalışanlarımızın iş ve kişisel gelişimine katkıda bulunmak , ortak değerlerimiz doğrultusunda çalışarak ve üreterek daima geleceğe odaklanarak gelişmek önceliğimizdir.

  Arslan Gurup olarak vizyonumuz müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, yaygın hizmet ağı,ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen global bir Firma olmaktır.


Çalışanları için gurur veren, müşterileri içinse güven ortamı sunan , kaliteyi kendine ilke edinmiş yenilikçi bir firma olma vizyonu, Arslan Gurup için kurumsal prensiptir.

  KURUMSAL SORUMLULUKLARIMIZ


  Arslan Gurup , tüm çalışmalarında performans ve kurumsal sorumluluğun yüksek standartlarını yakalamayı ilke edinmiştir.

  Bu nedenle Arslan Gurup,
Profesyonel yetkinliğini, çalışanlarını yüksek performans için motive eden liderlik anlayışıyla birleştiren,
Açık fikirli, firmanın ihtiyaçlarını ve önceliğini kavrayabilen, karar ve politikaları sorgulayabilecek cesarete sahip olan,
Deneyimlerini geliştirebilecek esnekliğe sahip, Karar ve davranışlarında kurumsal prensipleri hayata geçiren bireyleri seçme, geliştirme ve yükseltmeyi hedefler.

  BİREYSEL SORUMLULUKLARIMIZ

Arslan Gurup ; Başarının , şirkete bağlı çalışanlarının yetenek ve performansına bağlı olduğuna inanmaktadır.

Bu nedenle Arslan Gurup çalışanlarına;

Kurumdaki herkesin birbirinin hak ve onuruna saygı gösterdiği,

Çalışanların becerilerini geliştirdikleri, kabiliyet ve potansiyellerini optimal düzeyde kullanabildikleri, bilgi paylaşımı ve açık diyaloğun teşvik edildiği,

Kurumun başarısı için ortaya konulan performans ve katkının değerlendirildiği,

Farklılığın özendirildiği, fırsat eşitliğinin sağlandığı,

İş sağlığı ve güvenliğinin optimal seviyede korunduğu bir çalışma ortamı sağlamayı amaçlamaktadır.

  TOPLUMSAL SORUMLULUKLARIMIZ

Firmamız tüm ticari faaliyetlerinde ve çevre korumasında, yüksek etik ve sosyal standartları yakalamayı amaç edinmiştir. Bu standartları uygularken yerel, ulusal ve uluslararası kanunlara uyarak yetkililer ile işbirliği içinde çalışmaya ve toplumla olan iletişiminin devamlılığına da aynı titizlikle yaklaşmaktadır.

  ÇEVRE KORUMA SORUMLULUKLARIMIZ

Yaşadığımız çevrenin yarınlara aynı verimlilikte ve güzellikte kalması doğrultusunda , bizlerden sonra gelecek nesillere yeşil bir miras bırakma düşüncesinde olan bizler , şu an ve sonrasında topluma ve doğaya olabilecek tüm zararları önleme konusunda konuya titizlilikle yaklaşmaktayız. Teknoloji seçimi ve uygulamalarında çevreye en az etki edecek kararları almaya özen göstermekteyiz.


Topluma ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getirmek için;

  • Çevre kirlenmesini önlemeyi

  • Kirliliği kaynağında azaltmayı

  •   Çevresel faaliyetlerini ulusal mevzuata ve uluslararası kabul görmüş yönetim sistemi standartlarına uygun olarak yürütmeyi

  •   Müşterilerinin çevre ile ilgili kurallarını sürekli olarak izlemeyi ve bu kurallara uygun şekilde faaliyet göstermeyi kendimize ilke edindik.

  DEĞERLERİMİZ

  • Dürüstlük: İşlerimizi dürüst bir yaklaşımla ve işimizin temas ettiği tüm insanlara, organizasyonlara ve çevrelere karşı saygı ile yapmak her zaman kurumsal sorumluluğumuzun özünde yer alacaktır.

  • Güvenilirlik: Çalışanlarımız , tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle gerçekleştireceğimiz tüm iletişimlerimizde ve iş birlikteliğimizde Söylediğimizi gerçekleştirmek konusunda güvenilir olmak ve söz verdiğimizi yapmak önceliğimizdir.

  • Hakkaniyet: Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.

  • Yenilikçilik: Müşterilerimizin mevcut ihtiyaç ve taleplerinin ötesinde, yeni konseptler ve yeni değerler katacak oluşumlar yaratmak birincil hedefimizdir.

  • Müşteri odaklılık: Müşterilerimiz için değer yaratmak beklentilerine istikrar ve kalite ile karşılık vermek önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrası müşterilerimizin yanında olarak onların en güvenilir iş ortağı olmak hedefimizdir.

  • Birliktelik: Tüm çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin deneyim ve güçlerinden sinerji yaratarak, karşılıklı saygı ve hoşgörü ile birlikte çalışmak ortak değerlerimizdendir.


粉嫩公主酒酿蛋特别适合天下所有胸部发育不良,不自信的女性;乳房缩水产后丰胸,下垂松弛的产后女性;乳房干瘪,外扩无弹性的女性;皮肤蜡黄粉嫩公主丰胸,气色不佳的女性;内分泌失,调痛经现象的女性;产后奶水不足丰胸食物,虚寒体弱的女性服用。经常服用可以使得我们的乳房腺体继续增大、紧实、润泽,并且丰有弹性,还具有抗氧化尖顶养颜的功效丰胸导师